Βρίσκεστε : Αρχική / ΔΑΚΕ / Κεντρική - Εκτελεστική Επιτροπή

Κεντρική - Εκτελεστική Επιτροπή

7ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΔΑΚΕ Ι.Τ. 14 - 15 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013

Ε Κ Τ Ε Λ Ε Σ Τ Ι Κ Η  Ε Π Ι Τ Ρ Ο Π Η  Δ Α Κ Ε   Ι. Τ.

Δ Ι Ο Ι Κ Η Σ Η  Γ Σ Ε Ε

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ

1. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 

2 .ΚΟΛΕΒΕΝΤΗΣ  ΦΩΤΗΣ 

3. ΠΑΛΛΗΣ  ΒΑΓΓΕΛΗΣ 

4. ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΜΑΚΗΣ

5. ΚΟΜΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 

6 .ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ  

7. ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

8. ΚΑΨΟΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  

9. ΜΠΑΖΙΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  

10. ΚΑΡΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  

11. ΤΣΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 


Ε Κ Λ Ε Γ Μ Ε Ν Ο Ι   Α Τ Τ Ι Κ Η

1. ΣΙΟΡΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  
2. ΓΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  
3. ΠΑΠΑΠΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 
4. ΚΑΡΑΛΕΥΘΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 
5. ΡΙΖΕΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
6. ΦΙΛΗ ΗΡΩ 
7. ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 
8. ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 
9. ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 
10. ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 
11. ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
12. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 
13. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

Ε Κ Λ Ε Γ Μ Ε Ν Ο Ι Π Ε Ρ Ι Φ Ε Ρ Ε Ι Α

1. ΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ 
2. ΠΕΠΟΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 
3. ΔΗΜΑ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ  
4. ΝΤΑΓΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

K E N T Ρ Ι Κ Η     Ο Ι Κ Ο Ν Ο Μ Ι Κ Η      Ε Π Ι Τ Ρ Ο Π Η

1. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
2. ΠΛΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
3. ΜΑΡΤΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 
4. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ 
5. ΞΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  

Κ Ε Ν Τ Ρ Ι Κ Ο  Π Ε Ι Θ Α Ρ Χ Ι Κ Ο   Σ Υ Μ Β Ο Υ Λ Ι Ο

1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 
2. ΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  
3. ΤΩΜΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 
4. ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
5. ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  

Κ Ε Ν Τ Ρ Ι Κ Η   Ε Λ Ε Γ Κ Τ Ι Κ Η     Ε Π Ι Τ Ρ Ο Π Η


1. ΠΑΣΙΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  
3. ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
4. ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  
5. ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

 

 Κ Ε Ν Τ Ρ Ι Κ Η  Ε Π Ι Τ Ρ Ο Π Η  Δ Α Κ Ε  Ι.Τ.


Εκλεγμένοι στη Διοίκηση του Γ΄βάθμιου συνδικαλιστικού οργάνου

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ


1. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΚΟΛΕΒΕΝΤΗΣ  ΦΩΤΗΣ
3. ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΜΑΚΗΣ
4. ΠΑΛΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
5. ΚΟΜΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
6. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
7. ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
8. ΚΑΨΟΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9.ΜΠΑΖΙΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10. ΚΑΡΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
11. ΤΣΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ


Εκλεγμένοι στο Γεν. Συμβούλιο του Γ΄βάθμιου συνδικαλιστικού οργάνου

1. ΠΕΛΕΓΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
2. ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3. ΠΕΤΡΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
5. ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
6 .ΡΙΖΕΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


Εκλεγμένοι στην Ελεγκτική Επιτροπή του Γ'βαθμιου συνδικαλιστικού οργάνου


1. ΠΑΣΙΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
3. ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


101 Σύμβουλοι Κεντρικής Επιτροπής (60 Αττικής)  (41 Περιφέρειας)

ΤΑΚΤΙΚΟΙ Κ.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ
3. ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4. ΒΑΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5. ΓΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7. ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8. ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
9. ΔΡΙΒΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
10. ΔΡΙΤΣΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
11. ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
12. ΖΩΓΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
13. ΚΑΝΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
14. ΚΑΡΑΛΕΥΘΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
15. ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16. ΚΑΡΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
17. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18. ΚΙΟΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19. ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20. ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
21. ΚΟΥΝΟΥΚΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
22. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
23. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
24. ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
25. ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
26. ΛΙΒΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
27. ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
28. ΜΑΡΤΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
29. ΜΠΑΜΠΟΝΗΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
30. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
31. ΜΠΑΣΤΑΣ XΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
32. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
33. ΝΤΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
34. ΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
35. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
36. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
37. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
38. ΠΑΠΑΠΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
39. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΣΑ
40. ΠΙΣΤΕΥΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
41. ΠΛΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
42. ΠΟΥΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
43. ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
44. ΣΑΤΟΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
45. ΣΙΟΡΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
46. ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
47. ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
48. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
49. ΤΟΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
50. ΤΟΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
51. ΤΟΥΡΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
52. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΑΝΤΑΦΥΛΟΣ
53. ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
54. ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
55. ΤΩΜΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
56. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
57. ΧΑΜΟΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
58. ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
59. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
60. ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΤΑΚΤΙΚΟΙ Κ.Ε. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ
2. ΑΔΑΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΜΗΣ
4. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7. ΓΡΙΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
8. ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
9. ΔΗΜΑ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

10. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

11.ΔΙΚΑΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
12. ΖΩΓΡΑΦΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13. ΘΑΝΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
14. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15. ΚΑΛΙΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16. ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
17. ΚΟΣΣΥΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18. ΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
19. ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
20. ΚΩΛΕΤΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
21. ΛΑΖΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22. ΛΙΟΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
23. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
24. ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
25. ΜΠΟΛΙΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
26. ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27. ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
28. ΜΠΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
29. ΝΤΑΓΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
30. ΞΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
31. ΟΦΘΑΛΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
32. ΠΑΠΑΝΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
33. ΠΑΡΑΓΓΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
34. ΠΕΠΟΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
35. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
36. ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
37.ΣΕΙΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
38. ΣΙΓΑΣ ΗΛΙΑΣ
39. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
40 .ΦΙΛΗ ΗΡΩ
41. ΧΡΥΣΟΓΩΝΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
 

 

 

 

Μοιραστείτε με άλλους χρήστες ή κοινότητες:

ΠΑΤΗΣΙΩΝ 69 - ΑΘΗΝΑ Τ.Κ.10434 Τηλ.: 210 8202270, 210 8202288 Fax: 210 8202150
All rights reserved. DAKE IT © copyright 2014. Development by ITR

Αρχείο Video